NEJBLIŽŠÍ UDÁLOSTI: 

PRO VÍCE INFORMACÍ  ohledně konkrétní vybrané aktuality, která vás zaujala, vždy rozklikněte článek níže: ↓ 
 

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 od 12:00 hodin proběhla první Jarní logopedická beseda v prostorách malé auly PdF UPOL. Pozvání na logopedickou besedu jako hlavní hosté přijaly:

V úterý 15. února 2022 proběhlo slavnostní ocenění sportovních výkonů, závěrečných prací a odborných publikací Univerzity Palackého, které byly navrženy na udělení ceny rektora 2021. Navržena byla také publikace Oddělení logopedie a studií komunikačního procesu ÚSS PdF UPOL, kterou do finální podoby ucelené knihy a celkové koncepce sestavila,...

V sobotu 15. ledna 2022 od 8:00 proběhne druhý (a poslední) Den otevřených dveří v akademickém roce 2021 / 2022 a počtvrté se uskuteční ONLINE!

Máte chvíli času nazbyt, zajímá vás logopedická oblast a chcete se podílet na nejnovějším vědeckém bádání? Pak určitě neváhejte a zapojte se do následujícího či následujících výzkumů. Spolupráce je rychlá, hravou formou a navíc tím pomůžete vědeckému pokroku v oblasti logopedie, zjistíte o sobě něco nového a třeba získáte také další inspiraci.