DEN otevřených dveří - prosinec 2023 a leden 2024

22.01.2024

UPOL se otevře: 1. prosince 2023 a také 27. ledna 2024

I letos mají všichni zájemci o studium na UPOLu možnost podívat se do nitra Pedagogické fakulty UP, seznámit se s prostředím možného budoucího studia i jeho předními osobnostmi a zejména také zeptat se, co by je ohledně jejich budoucího studia zajímalo. Návštěva dne otevřených dveří je důležitým a především přínosným prvním krokem k začátku nového studia a studia na VŠ.


Podrobný ROZPIS aktivit LOGOPEDIE

Den otevřených dveří

Můžete si vybrat, kterou pro Vás připravenou část budete chtít navštívit. Naši akademičtí pracovníci z oblasti LOGOPEDIE se Vám budou věnovat v rámci dvou sekcí, které jsme pro Vás uzpůsobili. Všechny ale proběhnou v místnosti N11 v hlavní budově Pedagogické fakulty na Žižkově náměstí v Olomouci. (Nebojte se, neztratíte se, můžete jít po smajlících. :) Viz vysvětleno níže. ↓)

První pro Vás připravené jsou INFORMAČNÍ BLOKY, kde proběhne přednáškovou formou odprezentování studijního programu LOGOPEDIE na Univerzitě Palackého v Olomouci. V rámci tohoto informačního bloku se samozřejmě můžete ptát a položit také své otázky.

Druhá je sekce přímo DOTAZY, kde neproběhne žádný teoretický vstup, ale můžete se našich pracovníků zeptat přímo na konkrétní věci, které chcete prokonzultovat, a to jak skupinově, tak individuálně. 

Po celý čas DOD (v rámci obou sekcí) také budete mít možnost prohlédnout si (i vyzkoušet) pro Vás nachystané logopedické pomůcky a odnést si s sebou naši unikátní informační brožurku se shrnutím všech podstatných informací.

DOD - Těšíme se na VÁS !!! :)

Pokud si nejste jistí, kam by měly vaše kroky v rámci budoucího studia směřovat; pokud zvažujete více možností, nebo pokud si potřebujete dotvořit svou představu o studentské budoucnosti, pomůže vám právě DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ získat co nejvíce informací tak, abyste se mohli rozhodnout včas, adekvátně vašim představám a s co nejdelší možnou perspektivou.

Také v rámci zájmu o studium LOGOPEDIE se můžete zeptat na dovysvětlení toho, co vám třeba nyní připadá nejasné, v čem si nejste jistí a co by případně ovlivnilo vaše rozhodnutí studovat - např. časté téma ohledně podmínek přijetí ke studiu, nebo ohledně budoucího uplatnění, či profilu a povinností studenta.

Pokud ještě netušíte, co chcete studovat a láká vás více oborů, nebo případně univerzit, pomůže vám to s velkou pravděpodobností ujasnit právě tento den, v rámci typického zvažování "pro" a "proti" bodů budoucího studia.

Kontakt - Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?

Hlavní budova PEDAGOGICKÉ FAKULTY Univerzity Palackého v Olomouci, na Žižkově náměstí v Olomouci, kde najdete také Ústav speciálněpedagogických studií (pod nímž lze studovat LOGOPEDII), sídlí na adrese uvedené níže: ↓


Adresa:

Žižkovo nám. 951/5,

Olomouc

779 00

Fotogalerie z příprav na poslední

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ aneb na co se můžete těšit

Poznáte nás podle velkého plakátu na dveřích! Budeme se na Vás těšit v prvním patře budovy na Žižkově náměstí v učebně N11, kde na Vás budeme čekat od 8:00 - 14:00 hodin

A jestli si nejste jistí, zda k nám trefíte, vůbec nemusíte mít obavy! Stačí jít po smajlících, kteří budou po vstupu na fakultu umístěni na dobře viditelných místech - a dojdete až rovnou k nám! :) 

! Těšíme se na VÁS !

JAK se k nám dostanete?

Hlavní budova PEDAGOGICKÉ FAKULTY je umístěna v centru Olomouce, proto není obtížné se k ní dostat, můžete zvolit např. následující možnosti:

AUTO

Po hlavní Masarykově třídě, zaparkovat je však zapotřebí jinde, než před fakultou - např. mezi ulicí 17. listopadu a Šmeralova.

TRAMVAJ

Nejideálnější možnost z hlediska blízkosti, ale také z hlediska dostupnosti. Zastávka: "Žižkovo náměstí" - tramvaj č. 2, 3, 4, 6  - (od vlakového nádraží 2 zastávky, cca 4 minuty jízdy), fakulta se nachází hned naproti zastávky.

AUTOBUS

Nejbližší zastávka je: " 17. listopadu " ;  pak trochu dále zastávka "Komenského", pro cestu můžete využít např. autobusy  č.  11,   13,  20.

VLAK

Nejbližší je vlaková zastávka: "Olomouc" (hlavní nádraží), hned po výstupu z nádraží je pak možné buď dojít na fakultu pěšky (cca 15 - 20 minut chůze), anebo nastoupit na tramvaj, či autobus, jejichž nejbližší zastávky se nachází hned naproti vlakového nádraží.

PĚŠKY

Díky výborné dostupnosti fakulty lze dojít také pěšky, případně v kombinaci s tramvají. Pěšky lze dojít např. z areálu kolejí ulice Šmeralova, odkud je to cca 8 minut cesty.

Od hlavního vlakového nádraží je to pěšky cca 15 - 20 minut chůze.

SPECIÁLNÍ AUTOBUSOVÁ LINKA 

Pro zájemce o studium je v letošním roce 2023/2024 připravena také speciální autobusová linka (jízdní řád a informace zde), která bude kyvadlově spojovat všechny fakulty a také areál v Holici. Na palubě budou naši studenti, kteří návštěvníky navedou a poradí.


Těšíme se na VÁS !