POZVÁNKA: III. Jarní Logopedická beseda - 1. část

18.03.2024

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 od 14:30 hodin proběhne již třetí Jarní logopedická beseda v prostorách Malé (staré) auly na Žižkově náměstí v hlavní budově Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Pozvání na logopedickou besedu jako hlavní hosté přijaly:

  • Mgr. Barbora MLYNÁŘOVÁ,  absolventka olomoucké logopedie, která v současné době působí jako logopedka ve zdravotnictví v Nemocnici v Prostějově.
  • │Mgr. Viktorie Hedvika PUDELKOVÁ, absolventka olomoucké logopedie, která v současné době působí jako logopedka ve zdravotnictví v Psychiatrické léčebně ve Šternberku a také jako interní doktorandka na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a držitelka letošní CENY REKTORA Univerzity Palackého za nejlepší odborný článek mladých vědeckých pracovníků.


Tématem besedy bude logoped ve zdravotnickém rezortu, specifika práce logopeda v nemocnici, specifika logopedické práce v kontextu psychiatrické léčebny a doktorské studium logopedie (speciální pedagogiky) na PdF UP.

Dále bude všem zájemcům opět otevřena i možnost volné debaty a DISKUZE (nejen) o logopedii. Celá akce je konaná pod záštitou DNŮ VĚDY A UMĚNÍ na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Beseda je primárně určena všem studentkám a studentům všech ročníků studijního programu olomoucké logopedie, ale zúčastnit se jí mohou také všichni zájemci o tento obor, zájemci o téma logopedie ve zdravotnictví a logopedické péče v kontextu psychiatrie a nemocnice, ale také všem zájemcům o více informací o doktorském studiu logopedie (speciální pedagogiky) na PdF UP. Účast je obecně otevřená komukoliv, koho téma zajímá a chtěl by se dozvědět více.

!!! Srdečně VÁS zveme a těšíme se na VÁS !!!