NEJBLIŽŠÍ UDÁLOSTI: 

PRO VÍCE INFORMACÍ  ohledně konkrétní vybrané aktuality, která vás zaujala, vždy rozklikněte článek níže: ↓ 
 

Máte chvíli času nazbyt, zajímá vás logopedická oblast a chcete se podílet na nejnovějším vědeckém bádání? Pak určitě neváhejte a zapojte se do následujícího či následujících výzkumů. Spolupráce je rychlá, hravou formou a navíc tím pomůžete vědeckému pokroku v oblasti logopedie, zjistíte o sobě něco nového a třeba získáte také další inspiraci.

V sobotu 16. ledna 2021 od 9:00 proběhne již druhý (a poslední) Den otevřených dveří v akademickém roce 2020/2021 a podruhé se také uskuteční ONLINE!

Už v pátek 4. prosince 2020 od 9:00 proběhne historicky vůbec první ONLINE Den otevřených dveří! Otevře se celá Univerzita Palackého v Olomouci, včetně Pedagogické fakulty a Oddělení logopedie a studií komunikačního procesu! ↓ ↓

Poslechněte si nevšední rozhovor s profesorkou logopedie Kateřinou Vitáskovou (nejen o logopedii). Autorem rozhovoru je Mgr. Jan Gregar z Ústavu cizích jazyků Pedagogické fakulty UPOL.

V úterý 7. července 2020 od 17:00 hodin proběhne třetí část logopedických prezentací výzkumných projektů závěrečného pátého ročníku studijního programu LOGOPEDIE. Těšit se můžete opět na poutavá aktuální témata, jejichž podrobnější rozložení i s konkrétními prezentujícími naleznete níže v celém článku. ↓ Šest budoucích absolventek představí...