POZVÁNKA:  II. Podzimní Logopedická beseda

15.09.2023


V úterý 17. října 2023 od 15:00 hodin proběhne druhá Podzimní logopedická beseda v prostorách přízemní učebny N3 v hlavní budově PdF UPOL. Pozvání na logopedickou besedu jako hlavní hosté přijaly:

» Mgr. Lenka HROCHOVÁ, absolventka Olomoucké logopedie 2019, která působí jako logopedka ve školství v Rožnově pod Radhoštěm.

» Mgr. Veronika RYŠÁNKOVÁ, absolventka Olomoucké logopedie 2019, která působí jako logopedka ve školství v Přerově.


Hlavním tématem besedy je KREATIVITA v LOGOPEDII - inovace pomůcek pro předškolní a mladší školní děti (např. tvorba SNOEZELENU) a SCHOPNOST IMPROVIZOVAT v logopedických podmínkách, tvorba materiálů pro děti a další, dále možnost volné debaty a DISKUZE (nejen) o logopedii, srovnání školství a zdravotnictví (obě logopedky působily také ve zdravotnictví) a další.


Beseda je primárně určena všem studentkám a studentům všech ročníků studijního programu Olomoucké logopedie, ale zúčastnit se jí mohou také všichni zájemci o tento obor, zájemci o hlavní téma besedy, které má přesah i do jiných vědních oborů - a nebo příznivci logopedie. Účast je obecně otevřená komukoliv, koho téma zajímá a chtěl by se dozvědět více.


!!! Srdečně VÁS zveme a těšíme se na VÁS !!!