NAPSALI  O  NÁS

 

PRO VÍCE INFORMACÍ ohledně konkrétní vybrané možnosti, která vás zaujala, vždy rozklikněte výňatek článku níže: ↓ 

Spolupráce Sanatorií Klimkovice s Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci představuje důležité propojení praxe s teorií v rámci výuky a nabízí tak k obohacení studia široké spektrum nových technologií, mnohdy jinde v republice nedostupných. O spolupráci a jejích benefitech napsal také Žurnál online. ↓ ↓

Žurnál online UP napsal o úspěchu studentky logopedie na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci - Veroniky Motlové - v mezinárodní soutěži - olympiádě v ruském jazyce. Celý článek je k dispozici → ZDE ← , kde si jej můžete dopodrobna přečíst.

Také internetové stránky Logotheo sdružují informace o tom, kde a jak studovat logopedii a také zde nechybí zmínka o Univerzitě Palackého v Olomouci, dokonce se zde píše, tak jak je uvedeno v titulku, že se v případě UPOLu jedná o něco jako Mekku logopedie.

V článku, který shrnuje možnosti, kde studovat logopedii, a který zveřejnil Studentmag.cz, je na prvním místě zmíněna Univerzita Palackého v Olomouci. Není divu, je totiž v současné době stále jedinou v celé České republice, která nabízí možnost strukturovaného odborného pětiletého magisterského studia logopedie.