POZVÁNKA:                    Prezentace výzkumných projektů 2021 - 2. část

31.05.2021

Ve středu 2. června 2021 od 17:00 hodin proběhne již druhá část letošních logopedických prezentací výzkumných projektů závěrečného pátého ročníku studijního programu OLOMOUCKÉ LOGOPEDIE.

Celkem pět budoucích absolventek představí online formou na komunikační platformě Zoom své výzkumné záměry a zjištění v oblasti logopedie v rámci svých závěrečných (diplomových) prací.

Těšit se můžete, jako vždy, na zajímavá i velmi pestrá aktuální témata, proto také s podnázvem "trendy v logopedii očima studentů" - jejichž podrobnější rozložení i s konkrétními prezentujícími naleznete jako vždy ve formě přehledu níže v celém článku.

Pomyslně společnou a jednotící tématikou tohoto druhého bloku by mohla být oblast literárna a čtení - mezi tématy se nejprve představí problematika sluchového postižení, konkrétně úprava textů a pomůcek, dále bude pokračovat alexie, na kterou záhy naváže využití pohádek u dysfatiků a v závěru nastane odklon od celé oblasti do úplně jiné problematiky hiporehabilitace. ↓

Vstup na prezentaci je vítán i ze strany odborné veřejnosti či příznivců logopedie, máte-li o vstup na akci zájem, kontaktujte prosím přímo organizátorku:

Prof. Mgr. Kateřinu Vitáskovou, Ph.D.

a to nejlépe formou emailu: katerina.vitaskova@upol.cz