Den otevřených dveří v lednu 2022

13.01.2022

V sobotu 15. ledna 2022 od 8:00 proběhne druhý (a poslední) Den otevřených dveří v akademickém roce 2021 / 2022 a počtvrté se uskuteční ONLINE!

Otevře se celá Univerzita Palackého v Olomouci, včetně Pedagogické fakulty a Oddělení logopedie a studií komunikačního procesu! ↓ ↓

Kdy?

V sobotu 15. prosince 2022, od 8:00 do 14:00

Jak?

Přes komunikační platformu Zoom.

Tuto platformu si můžete buď zdarma stáhnout do počítače při otevření odkazu z pozvánky (doporučujeme), nebo se připojit bez stahování jen přes síť ("join from your browser"). V obou případech stačí kliknout na internetový odkaz v pozvánce, která je uvedená níže. ↓ Při přihlášení do aplikace Zoom nezapomeňte prosím uvést své reálné jméno a příjmení (případně si můžete jméno a příjmení upravit i po spuštění aplikace), dále si prosím hned po vstupu do místnosti zkontrolujte, že máte vypnutý mikrofon (aby mohl být slyšet jen ten, kdo právě mluví a neozývalo se chrčení z Vašeho mikrofonu) a naopak zapnutou kameru. Prosíme Vás o důsledné dodržování těchto pravidel, aby mohlo být online setkání co nejpříjemnější. :) Budete-li mít nějaké technické problémy nebo potíže, napište nám to prosím do chatu, abychom Vám mohli pomoci. Děkujeme. :)

Kde?

8:00 - 9:00 - informace ke studijnímu programu LOGOPEDIE (garantka studia - prof. Kateřina Vitásková, dále: Mgr. Monika Ptáčková, Mgr. Eliška Průšová, Mgr. Eliška Šlesingrová)

9:00 - 9:45 - ústav speciálněpedagogických studií, společné informace (ředitel ústavu - doc. Jiří Langer)

9:45 - 11:30 - informace ke studijnímu programu LOGOPEDIE (garantka studia - prof. Kateřina Vitásková, dále: Mgr. Monika Ptáčková, Mgr. Eliška Průšová, Mgr. Eliška Šlesingrová)

11:30 - 12:15 - ústav speciálněpedagogických studií, společné informace (ředitel ústavu - doc. Jiří Langer)

12:15 - 14:00 - informace ke studijnímu programu LOGOPEDIE (Mgr. Monika Ptáčková, Mgr. Eliška Průšová, Mgr. Eliška Šlesingrová)