Blíží se DEN otevřených dveří

31.08.2020

UPOL se otevře: 3. prosince 2021 a také 15. ledna 2022

I letos mají všichni zájemci o studium na UPOLu možnost podívat se do nitra pedagogické fakulty, seznámit se s prostředím možného budoucího studia i jeho předními osobnostmi a zejména také zeptat se, co by je ohledně studia zajímalo. Návštěva dne otevřených dveří je důležitým a především přínosným prvním krokem k novému studiu.

Pokud si nejste jistí, kam by měly vaše kroky v rámci budoucího studia směřovat; pokud zvažujete více možností, nebo pokud si potřebujete dotvořit svou představu o studentské budoucnosti, pomůže vám právě DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ získat co nejvíce informací tak, abyste se mohli rozhodnout včas, adekvátně vašim představám a s co nejdelší možnou perspektivou.

Také v rámci zájmu o studium LOGOPEDIE se můžete zeptat na dovysvětlení toho, co vám třeba nyní připadá nejasné, v čem si nejste jistí a co by případně ovlivnilo vaše rozhodnutí studovat - např. časté téma ohledně podmínek přijetí ke studiu, nebo ohledně budoucího uplatnění, či profilu a povinností studenta.

Pokud ještě netušíte, co chcete studovat a láká vás více oborů, nebo případně univerzit, pomůže vám to s velkou pravděpodobností ujasnit právě tento den, v rámci typického zvažování "pro" a "proti" bodů budoucího studia.

Kontakt - Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?

Hlavní budova PEDAGOGICKÉ FAKULTY Univerzity Palackého v Olomouci, kde najdete také Ústav speciálněpedagogických studií (pod nímž lze studovat LOGOPEDII), sídlí na adrese uvedené níže: ↓


Adresa:

Žižkovo nám. 951/5,

Olomouc

779 00

JAK se k nám dostanete?

Hlavní budova PEDAGOGICKÉ FAKULTY je umístěna v centru Olomouce, proto není obtížné se k ní dostat, můžete zvolit následující možnosti:

AUTO

Po hlavní Masarykově třídě, zaparkovat je však zapotřebí jinde, než před fakultou - např. mezi ulicí 17. listopadu a Šmeralova.

TRAMVAJ

Nejideálnější možnost z hlediska blízkosti i dostupnosti. Zastávka: "Žižkovo náměstí" - tramvaj č. 2, 3, 4, 6  - (od vlakového nádraží 2 zastávky, cca 4 minuty jízdy), fakulta se nachází hned naproti zastávky.

- Pozn. V období výluky tramvají ve směru Žižkovo náměstí lze od hlavního vlakového nádraží použít také tramvaje č. 7, X4, 5, 1 a vystoupit na 2. zastávce Envelopa, která se nachází přímo před Právnickou fakultou, odkud je možno jednoduchou cestou dojít k Pedagogické fakultě pěšky za cca 7 - 10 minut.

AUTOBUS

Nejbližší zastávka je:               "17. listopadu" ;  pak trochu dále zastávka "Komenského", autobusy  č.  11,   13,  20.

VLAK

Nejbližší je vlaková zastávka: "Olomouc" (hlavní nádraží).

PĚŠKY

Díky výborné dostupnosti fakulty lze dojít také pěšky, případně v kombinaci s tramvají. Pěšky lze dojít např. z areálu kolejí ulice Šmeralova, odkud je to cca 8 minut cesty.

Od hlavního vlakového nádraží je to pěšky cca 15-20 minut.